Ing. arch. Mária Minariková

Vitajte v mojom malom tvorivom priestore. Volám sa Mary a vyštudovala som Slovenskú technickú univerzitu Fakultu architektúry. Diplomovú prácu som ukončila pod vedením prof. Pavla Gregora a tou som bola nominovaná na Cenu prof. Lacka. Mám rada dobrých ľudí, kvalitnú architektúru a v neposlednom rade rada tvorím.

Pri mojej tvorbe sa snažím vždy klientom pomôcť a poradiť tak, aby sme boli spokojní a mali sme z toho radosť obe strany. Čo teda ponúkam? Návrhy a projekty interiérov, architektonické štúdie aj poradenskú činnosť v oblasti architektúry. Ak Vás niečo zaujalo, prípadne máte záujem o moje služby, alebo akúkoľvek otázku, neváhajte ma osloviť.

Mária

Ing. arch. Mária Minariková

o čo sa zaujímam

To čo ma napĺňa a baví je tvorenie ako také. Mám skúsenosti s návrhmi rodinných domov, ich rekonštrukciou, či návrhmi interiérov domov a bytov. V poslednom čase sa venujem aktívne dekorovaniu a homestagingu, čo si môžete pozrieť na mojom Instagramovom profile living.with.mary. Taktiež som už robila pár návrhov pre obnovu starších nábytkov, na súkromné účely si ich dokonca zhotovujem vrámci relaxu a voľného času sama. Žiadna náročná úloha nie je prekážkou, rada sa učím nové veci a mám rada výzvy.

Kontaktujte ma

homestaging

100%

interiér

100%

dizajn nábytku

100%

architektúra

100%

urbanizmus

40%

grafický dizajn

60%

Blog

O tom ako tvorím, čím sa inšpirujem a čo mám rada