Potrebujete zariadiť interiér domu či bytu? Nemáte dostatok znalostí, skúseností alebo času?

Alebo už máte interiér zariadený, ale stále to nie je ono?

Neváhajte ma osloviť.

Spolu nájdeme riešenie, ktoré bude spĺňať všetky predpoklady pre spokojné bývanie.

Výsledkom bude taký interiér, ktoré kladie dôraz ako na Vás, tak aj  estetično, funkčnosť a optimálne využitie priestoru.

Potrebujete zariadiť interiér alebo rekonštruovať, či refreshnúť starší priestor? Na úvod pošlite čo najviac informácií o súčasnom stave, optimálne rovno vstupné údaje:

- rozmery (aspon orientačné), ideálne pôdorys

- fotografie priestoru.

Súčasťou by mal byť popis - čo potrebujete vyriešiť, aká je súčasná situácia, a aké výsledky očakávate. Na základe toho Vám vieme vytvoriť cenovú ponuku namieru.

Nasleduje "ZADANIE"  - Zadanie je veľmi dôležité a malo by  podrobne, no zároveň stručne, popisovať Vás, Vaše potreby a predstavy.  Ideálne aj to, čo v interiéri určite nechcete. Vhodné je pripojiť popisom či vo forme obrázkov Vašu predstavu.  Čím je  zadanie špecifikejšie, tým je väčšia pravdepodobnosť priblížiť sa v návrhu Vašim predstavám. 

Všetky cenové ponuky sú tvorené na mieru a závisia od veľkosti priestoru a náročnosti požiadaviek. Nižšie ponúkané ceny slúžia ako orientačné pre rezidenčné priestory. Neváhajte ma osloviť a rada vyhotovím nezáväznú cenovú ponuku priamo šitú pre Vás a Váš interiér. Ceny pre komerčný interiér sú na vyžiadanie.

Konzultácia – poradenstvo

Efektívne stretnutie, kde sa poradíme, vysvetlíme, zodpovieme otázky. Vhodné, ak si neviete dlhšie rady s nejakým priestorom, či rozložením miestnosti. Cena závisí od riešeného priestoru a dostupnosti lokality.

2D dizajn

Cena od 200€

Obsahuje vstupné stretnutie, či online konzultáciu. Výsledkom je 2D moodboard a na ňom znázornené odporúčané riešenie materiálov, farieb a prvkov. Súčasťou je zoznam odporúčaných produktov. Vhodné pre dozariaďovanie miestnosti, či jej návrh v prípade použitia len typového (nezabudovaného) nábytku.

Interiérová štúdia - základná

Cena od 15€/m²

Obsahuje vstupné stretnutie, či online konzultáciu. Celkový návrh je spoločným kreatívnym procesom, obsahuje tri pripomienkovania. Výsledkom je 2D moodboard, finálne pôdorysné riešenie a fotorealistické vizualizácie priestorov. Vhodné pre tých, ktorí si nevedia rady s dispozíciou, či celkovým ladením priestoru ale nepotrebujú zoznam použitých výrobkov či nákresy zabudovaného nábytku. Prípadne chcú pokračovať realizačným projektom.

Interiérová štúdia - komplexná

Cena od 25€/m²

Obsahuje vstupné stretnutie, či online konzultáciu. Celkový návrh je spoločným kreatívnym procesom, obsahuje tri pripomienkovania. Výsledkom je 2D moodboard, finálne pôdorysné riešenie (návrh, stavebné úpravy, pôdorys materiálov a farebnosti), fotorealistické vizualizácie priestorov, zoznam typových prvkov a nákresy nábytkov namieru určené pre nacenenie. Ostatné nákresy sú predmetom dohody. 

Realizačný projekt interiéru 

Realizačný projekt dopĺňa interiérovú štúdiu o podrobnú technickú dokumentáciu. Slúži pre odhad ceny diela a ako návod pre dodávateľov. Obsahuje technické výkresy stavebných úprav, kladačské plány (podláh, kúpeľne atď.), výkresy rozmiestnenia osvetlenia a elektroinštalačných prvkov, realizačné výkresy nábytku na mieru a výber typových zariaďovacích predmetov. Ostatné výkresy sú predmetom dohody. Cena je tvorená na mieru. 

Dispozičné riešenie

Cena od 5€/m²

Výsledkom spolupráce sú pôdorysné varianty navrhovaného priestoru. Vhodné pre klientov, ktorí si nevedia dať rady s dispozíciou priestoru, no nepotrebujú celkový návrh dizajnu.

prvkov, realizačné výkresy nábytku na mieru a výber typových zariaďovacích predmetov. Ostatné výkresy sú predmetom dohody. Cena je tvorená na mieru. 

Je dôležité poznať Vaše detailné predstavy, a teda neváhajte klásť otázky a projekt pripomienkovať počas tvorby. Pri štúdii interiéru je zaužívaný tento postup:

  1. Prostredníctvom osobného stretnutia či online konzultácie si spoločne prejdeme všetky Vaše požiadavky, ktoré by ste radi uvítali vo svojom budúcom interiéri
  2. Ak je potrebné, priestor zameriame
  3. Následne sa začne pracovať na návrhu Vášho interiéru vo forme pôdorysu a 3D čiarovom modeli
  4. Na základe spoločných konzultácii sa postupne zapracovávajú zmeny a pripomienky
  5. Postupne pri finálnom odsúhlasení návrhu sa vypracuje komplexný návrh interiéru s fotorealistickými vizualizáciami

Štandardne tento proces trvá šesť až osem týždňov, závisí od náročnosti pripomienok a priestoru.