Potrebujete zariadiť interiér domu či bytu? Nemáte dostatok znalostí a skúseností? Alebo už máte interiér zariadený, ale stále to nie je ono? Neváhajte ma osloviť, spolu nájdeme optimálne riešenie, ktoré bude spĺňať všetky predpoklady dobrého bývania. Výsledkom bude moderné, nadčasové ale predovšetkým také bývanie, ktoré kladie dôraz ako na estetično tak na fuknčnosť a optimálne využitie priestoru.

Potrebujete zariadiť interiér alebo rekonštruovať, či refreshnúť starší priestor? Na úvod mi pošlite čo najviac informácií o súčasnom stave, optimálne rovno vstupné údaje - rozmery (aspon orientačné), ideálne pôdorys a fotografie priestoru.  Môžete pripojiť popisom či vo forme obrázkov Vašu predstavu.

Po obhliadke, zameraní priestoru (ak je to priestor starší) a vstupnom stretnutí vypracujem prvotný návrh v pôdoryse a 3D čiarovom modeli. Po spoločnej konzultácii zapracujem zmeny a pripomienky. Postupne pri odsúhlasovaní návrhu vypracujem komplexný návrh interiéru s fotorealistickými vizualizáciami. Štandardne tento proces trvá šesť až osem týždňov, závisí od náročnosti pripomienok a priestoru.

Samotný návrh obsahuje celkovú dokumentáciu potrebnú k základnej predstave o Vašom interiéri - pôdorysné zobrazenie, fotorealistické vizualizácie, výkresy nábytku určené na nacenenie (nie výrobná dokumentácia) a zoznam použitých prvkov. Odovzdanie ďalších súčastí projektu je na spoločnej dohode.